OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

                                

PVC podlaha Gerflor Home Comfort patří do kategorie bytových podlahových krytin poskytující díky tloušťce 4 mm ještě lepší pohodlí a dokonalou zvukovou izolaci. Nabízí veškeré výhody koberce společně se snadnou údržbou a hygienou vinylové podlahy. Užitná třída 23/31 značí, že je dostatečně odolná pro použití v domácnostech a to i na plochách s intenzivním provozem (např. obývací pokoje, vstupní haly), a že ji můžeme bez obav použit i v lehce zatěžovaných komerčních provozech (např. hotelové pokoje, konferenční místnosti, malé kanceláře). Aby toho nebylo na tak příjemnou podlahovinu málo, je vyrobena unikátní patentovanou technologií, díky které jsou podlahy Gerflor, v porovnání s jakoukoliv jinou PVC podlahovou krytinou, nejméně citlivé na nerovnosti podkladu. Vysokou kvalitu podlah Gerflor Home Comfort podtrhuje 15 letá záruka.

  • Komfort - zvuková izolace 20 dB, výrazně redukuje únik tepla podlahou
  • Snadná pokládka - šetří čas i náklady 
  • Ideální pro renovace - díky schopnosti vyrovnat drobné nerovnosti podkladu
  • Povrchová úprava PureClean - tato polyuretanová glazura vytváří efektivní bariéru, která pomáhá zabránit usazování nečistot a redukuje vliv denního opotřebovávání.
  • Odolnost proti vrypu nebo promáčknutí díky kvalitní nášlapné vrstvě v kombinaci s pružným materiálem podkladu
  • Voděodoslnost - přizpůsobené pro koupelny i kuchyně

Všechny výrobky značky GERFLOR jsou vyrobeny v souladu s platnými právními předpisy s ohledem na zdraví a spokojenost uživatele a životní prostředí.

Vyrobeno ve Francii


Bytové PVC s textilní podložkou :HQR,HOME COMFORT,TEXLINE , SOLIDTEX                                                                                           

Vinylové dílce lepené                    :CREATION 30 , CREATION 55 , CREATION 70 

Vinylové dílce odnímatelné          :CREATION 55 LOOSELAY

Vinylové tiché podlahy                 :TopSilence DESIGN


Podlahové krytiny EUROWOOD


DOPLŇKOVÝ MATERIÁL

Soklové lišty plastové SLK50 včetně doplňků

Soklové lišty MDF s folií


Plovoucí podlahy    - EGGER,KAINDL

Koberce - BELTIA 


Další informace o výrobku v sekci 'Ke stažení'

Interiérový návrhář


Pro Váš úspěšný výběr máme v naší provozovně velký výběr aktualizovaných  vzorků.Viz FOTOGALERIE.


             adore.JPG

  V Adore® jsou inovace všude. Inovace jsou v našich výrobních procesech a ve způsobu, jakým volíme naše materiály pro výrobu, aby mohly být recyklovány. Je to způsob, jakým navrhujeme všechny naše produkty a jak zvyšujeme jejich hodnotu. Inovace jsou v naší dNa, v naší řadě Regent® a všech řadách Adore®. Vylepšují způsob výroby našich podlah a maximalizuje jejich hodnotu ve všech prostředích, kde jsou naše výrobky instalovány. V Adore® jsou nové myšlenky pro zlepšení výroby kupředu stále v procesu tvorby a nové technologie jsou v neustálém vývoji.

MicroCeramic™ je unikátní technologie, která téměř zdvojnásobuje tvrdost a trvanlivost produktů Adore®, aniž by to ovlivnilo půvabný vzhled, pružnost, nebo tloušťku nášlapné vrstvy. Rozdíl Adore MicroCeramic™: Technologie vytvrzování MicroCeramic™ dodává odolnost produktům Adore® tím, že infiluje drsné keramické mikroskopické kuličky do nášlapné vrstvy. To chrání podlahu proti silnému provozu, poškrábání, rýhám, skvrnám a jiným druhům poškození, čímž se prodlužuje životnost podlahy a usnadňuje její údržba. Adore® nemíchá keramiku s oxidem hlinitým v nášlapných vrstvách, stejně jako mnoho konkurentů. Z tohoto důvodu se podlahy Adore® neopotřebovávají předčasně a ani neztrácejí svůj atraktivní vzhled. Od roku 2007 je technologie MicroCeramic™ používána jak pro domácí, tak pro komerční řady vinylových dílců. Přidání nanočástic keramiky také snižuje množství čistých polymerů v našich produktech, což je v souladu se zásadami společnosti z důvodu ekologicky šetrné výroby.
       

Adore® je první výrobce luxusních vinylových podlah, který používá stříbro (Ag+), přirozeně se vyskytující antimikrobiální činidlo ve svých podlahách. Technologie NanoSilver™ je účinná proti bakteriím, virům a plísním, ale přesto je pro člověka a zvířata netoxická. Podlahy s technologií NanoSilver™ je proto vhodné aplikovat od zdravotnictví, pohostinství až po školy a domovy. Nášlapné vrstvy s technologií NanoSilver™ obsahují skutečné stříbro, které bylo rozděleno na nanočástice na každou miliardtinu metru. Tato skutečnost výrazně zvyšuje pokrytí plochy, čímž se zlepšují antibakteriální vlastnosti podlah. Tato antibakteriální úprava pracuje dvěma způsoby: NanoSilver™ pracuje s vodíkem ve vzduchu. Ten denaturuje disulfidové vazby, které podporují životnost enzymů, které uvnitř produkují bakterie. NanoSilver™ reaguje s kyslíkem obsaženým ve vzduchu nebo ve vodě, rozkládá mikroby oxidací, což je antibakteriální proces, který funguje podobně jako peroxid vodíku. NanoSilver™ je inovace, která pomáhá našim zákazníkům vytvářet zdravější vnitřní prostředí.

CleanTech™ je mikrobiostní technologie společnosti Adore®. Tato technologie je aplikována na našich produktech v závěrečné fázi výroby. Maří množení bakterií, virů a plísní, které přicházejí do styku s povrchem podlahy. Technologie CleanTech™ pomáhá udržení čistého a zdravého vnitřního prostředí, což je důležitý aspekt pro prostory školství, zdravotnictví, kanceláří, veřejných a společných obchodních prostor a všude tam, kde jsou vinylové podlahy instalovány.

Návrhář interiérů - podlahy

                                                                                   

                                           

CHCETE VĚDĚT, JAK BUDE PODLAHA V INTERIÉRU VYPADAT?
POUŽIJTE GERFLOR  INTERIÉROVÝ NÁVRHÁŘ
 
 

Informace pro zákazníky

  Nově nabízíme :

  Rigidové lamelové podlahy Adore floors  -  Monarch SP lamela 181x1220 , dlaždice 940x465 , 5mm ,1mm IXPE podložka  

                                                                                  Sovereign     lamela 181x1220, nášlap 0,7mm , 6mm, 1,5mm IXPE podložka

  Interiérové dveře s obložkou české výroby zn. EUROWOOD 

  Vzorky jsou k dispozici na naší provozovně